قوانین و شرایط

 

قوانین عمومی

کلیه قوانین و رویه های فروشگاه آنلاین کامپیوتر پاسکال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج فروشگاه آنلاین کامپیوتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

روش های ارسال

برای سفارش ها در شهر همدان سفارشات با پیک در ساعات کاری روزهای غیر تعطیل (شنبه تا چهارشنبه صبح ها از 9 تا 13:30 و پنج شنبه ها از 9 تا 13) ارسال میشود و برای ارسال به شهرستان ها، سفارشات از طریق پست سراسری و یا تیپاکس (بر اساس انتخاب شما) در اولین ساعات کاری پس از ثبت و آماده شدن سفارش، ارسال میشود.

سفارشات شهروندان همدانب پس از ثبت و فاکتور شدن در مدت زمان کمتر از 24 ساعت در محل تحویل داده میشود و برای سفارشات شهرستان پس از تحویل به اداره ی پست، طبق استاندارد پست بین 2 تا 6 روز کاری و برای ارسال توسط تیپاکس طبق استاندارد تیپاکس بین 1 تا 4 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

در خریدهای بیشتر از 150 هزار تومان هزینه ارسال با پست رایگان و برای ارسال توسط تیپاکس هزینه ارسال پس کرایه میشود. و برای خریدهای کمتر از این مبلغ، هزینه ارسال 15 هزار تومان میباشد.

 

- همچنین قابل ذکر است به دلیل مشکلات پیش آمده در زمینه ویروس کرونا، امکان تأخیر در ارسال سفارشات وجود دارد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم و پیشاپیش پوزش میطلبیم.

 

رویه های بازگشت کالا

هدف مجموعه فروشگاه آنلاین کامپیوتر آسودگی و رضایت خاطر مشتریان گرامی است به همین منظور همیشه تلاش به تهیه کالاهای اصلی و با ضمانت بوده. در همین راستا کوشیده تا سفارشات در کمال سرعت و سلامت فیزیکی به دست شما مشتریان گرامی برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید، برای شما مشتریان گرامی مشکلاتی پیش آید که در این موارد با توجه به شرایط مشخص شده، به شما خدمت رسانی خواهد شد.

برای قطعات داخلی کامپیوتر از قبیل مادربورد، کارت گرافیک، پردازنده، هارد و ... شامل 7 روز مهلت تست و عودت کالا نمیشوند و به عهده شرکت گارانتی کننده میباشد. و همچنین سایر کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر و نظیر آین ها که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند شامل 7 روز مهلت تست و عودت کالا نمیشوند.

کالاهایی که به عنوان هدیه همراه با کالای خریداری شده ارسال میشود، شامل 7 روز مهلت تست و بازگشت نمیشود.

کالاهایی که شامل گارانتی شرکتی می باشند، در صورت بروز مشکل بعد از 7 روز به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

برای سایر کالاها که نیاز به مهلت تست دارند، فروشگاه آنلاین کامپیوتر 7 روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

 

شرایط استفاده از بازگشت 7 روز کالا

در صورت بروز مشکل فنی تا مدت 7 روز تماس گرفته و به سایت اعلام نمایید.

کنسل نمودن سفارش فقط به دلایل فنی امکانپذیر خواهد بود. لذا قبل از خرید کاملا اطمینات حاصل کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط تیم فنی فروشگاه آنلاین کامپیوتر کنترل و بررسی می شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول سرویس فوق می شود. همچنین این سرویس، اشکال های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود.

کالاهایی که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی میباشند شامل ضمانت بازگشت کالا نمیباشند.

لازم است تمام اقلام همراه و جعبه اصلی کالا در بسته بندی مناسب فرستاده شود.

در صورت استفاده نادرست از کالا از قبیل ضربه، شکستگی، خط و خش، نصب و را اندازی و استفاده نامناسب و متفاوت با پیشنهاد سازنده که در دفترچه راهنمای کالا درج شده، سایت هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

در صورت مغایرت کالای دریافتی با کالای خریداری شده در سایت پس از دریافت کالا باید طی مدت 24 ساعت از طریق فرم مرجوعی کالا در قسمت پنل کاربری فورا اعلام شود. تا از طریق همان فرم با شما مکاتبه میشود.

ملاک مغایرت کالا تنها مشخصات فنی درج شده میباشد و  عکس کالا، ملاک مغایرت نمیباشد.

در صورتیکه مغایرت کالا، بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا، قابل تشخیص باشد، سایت تنها در صورتیکه بسته بندی اصلی حفظ شده باشد مسئولیت بازگشت کالا را به عهده میگیرد.

در صورتیکه که کالا دارای ایراد فیزیکی یا شکستگی باشد یا در طی حمل دچار شکستگی شود باید طی مدت 24 ساعت از طریق فرم مرجوعی کالا در قسمت پنل کاربری فورا اعلام شود.